Dzisiaj jest czwartek, 29.01.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

NOGA Z GAZU NA KOPALNIANEJ

NOGA Z GAZU NA KOPALNIANEJ dzisiaj, 11:56 Noga z gazu na skrzyżowaniu Kopalnianej z krajową trójką. Warto dla własnego bezpieczeństwa, ale też dla dobra swojego portfela, bo kamery zamontowane przez Główną Inspekcję Transportu Drogowego już pracują.

FERIE W BIBLIOTECE

FERIE W BIBLIOTECE przedwczoraj, 12:58 Ferie w Miejsko- Gminnej Bibliotece Publicznej upływają dzieciom pod znakiem zabaw detektywistyczno - sensacyjnych. Tworzenie mapy, poszukiwanie skarbów to zabawy, które wciągają i sprawiają młodym czytelnikom wiele radości.

ROZMOWA DNIA - RYSZARD ZBRZYZNY

ROZMOWA DNIA - RYSZARD ZBRZYZNY poniedziałek, 19.01.2015 14:33 O problemach w górnictwie węglowym, czy opłaca się wydobywać polski węgiel. O nowych zasadach zatrudniania nauczycieli red. Teresa Adamczyk rozmawia z Posłem na sejm RP Ryszardem Zbrzyznym.

JUŻ WKRÓTCE FERIE ZIMOWE

JUŻ WKRÓTCE FERIE ZIMOWE czwartek, 15.01.2015 15:56 W najbliższy poniedziałek na Dolnym Śląsku rozpoczną się ferie zimowe. Oznacza to, że jutro uczniowie polkowickich szkół pójdą po raz ostatni do szkół przed dwutygodniową przerwą w nauce.