Dzisiaj jest sobota, 30.08.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

PRZEDSZKOLANA GOTOWOŚĆ

PRZEDSZKOLANA GOTOWOŚĆ przedwczoraj, 11:09 Nowy rok szkolny tuż tuż. Przygotowania w szkołach, przygotowania także w domu każdego ucznia. W tym roku pierwszy rocznik uczniów korzystać będzie z darmowych podręczników. Ośrodek pomocy społecznej przygotowany jest także do wypłaty zasiłków , które wspomogą przygotowanie wyprawki szkolnej.

WIELKIE LICZENIE

WIELKIE LICZENIE przedwczoraj, 11:06 Do piątku polkowicka biblioteka jest nieczynna dla Czytelników. Nie oznacza to, że bibliotekarki i bibliotekarze nie pracują. Wręcz przeciwnie. W bibliotece trwa wielkie liczenie księgozbioru. Tak zwane skontrum.

POLANKA W PRZEBUDOWIE

POLANKA W PRZEBUDOWIE wtorek, 26.08.2014 13:43 Modernizacja osiedla Polanka to długi proces , bo też i prac do wykonania jest tam sporo. Prace związane z remontem infrastruktury, są uciążliwe, ale dają spektakularny efekt i rzeczywiście poprawiają jakość życia na osiedlu. Polanka to kolejne osiedle, które podlega gruntownej modernizacji.

NA SZCZĘŚCIE TO ĆWICZENIA

  NA SZCZĘŚCIE TO ĆWICZENIA wczoraj, 11:38 Ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia po to żeby byli doskonali. Ta dewiza przyświeca polkowickim służbom ratowniczym, a jej skutkiem kolejne symulowane zdarzenie drogowe- tym razem w sąsiedztwie Rudnej Głównej.

STYPENDIA DLA NAJLEPSZYCH

 STYPENDIA DLA NAJLEPSZYCH wczoraj, 11:37 Kwiat polkowickiej młodzieży odwiedził w czwartek Ratusz. Powodem ku temu było odebranie stypendiów za wysokie wyniki w nauce. Stypendia wręczali Wiesław Wabik, burmistrz Polkowic, Emilian Stańczyszyn, przewodniczący Rady Miejskiej oraz Stanisława Bocian, wiceburmistrz Polkowic.

KS- CHOJNOWIANKA

KS- CHOJNOWIANKA przedwczoraj, 11:04 Trzy zwycięstwa w trzech meczach – tak wygląda bilans meczów podopiecznych trenera Jarosława Pedryca w rozgrywkach IV ligi dolnośląskiej. W środę polkowiczanie rozgromili na własnym boisku Chojnowiankę Chojnów 6:0.

PIKNIK DLA ZDROWIA

PIKNIK DLA ZDROWIA wtorek, 26.08.2014 13:45 Drugi „Piknik dla zdrowia” odbył się w sobotę w Parku Miejskim. Z tej akcji profilaktycznej skorzystało 1600 osób wykonano 4200 świadczeń medycznych.