Dzisiaj jest sobota, 25.10.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

DRZEWKA POSADZONE

DRZEWKA POSADZONE wtorek, 21.10.2014 12:58 Na terenie Pracowniczych Ogrodów Działkowych "Miedzianka" odbyły się obchody Święta Drzewa. Wzięło w nich udział blisko 200 osób - działkowcy oraz uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum.

WIELKIE EMOCJE W RINGU

WIELKIE EMOCJE W RINGU poniedziałek, 20.10.2014 13:44 W sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 2 odbyła się Gala Sportów Walki KGHM - ZANAM K-1 Rules. Widzowie obejrzeli kilka emocjonujących walk, a zawodnik polkowickiej Armii Bartosz Muszyński zdobył pas międzynarodowego mistrza Polski.

DOSKONAŁA ZABAWA

DOSKONAŁA ZABAWA poniedziałek, 20.10.2014 11:36 Adam Wójcik oraz Anna Wójcik wygrali Indywidualne Mistrzostwa Osiedla Hubala o Puchar Burmistrza Polkowic i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Bowlingu.

FLAMENCO

FLAMENCO wczoraj, 12:39 Kochają taniec i uwielbiają się spotykać na wspólnych zajęciach. Dzieci z grupy tanecznych flamenco po swoich występach zawsze zbierają gromkie brawa.

KARETKA Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI

KARETKA Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI przedwczoraj, 11:44 Na polkowickim Rynku uroczyście przekazano Pogotowiu Ratunkowemu najnowszej klasy ambulans typu C. Karetkę zakupiło Pogotowie Ratunkowe w Legnicy, a wyposażenie sfinansowały wspólnie starostwo powiatowe oraz Urząd Gminy Polkowice.

NAGRODY W ŻŁOBKU

NAGRODY W ŻŁOBKU wtorek, 21.10.2014 13:02 Ciasta zjedzone, nagrody rozdane. Konkurs na ciasto z owoców jesieni, który był organizowany w Żłobku Miejskim rozstrzygnięto zaraz po degustacji ciast, ale rozdanie nagród miało miejsce we wtorek.

TARGI PRACY

TARGI PRACY poniedziałek, 20.10.2014 13:58 Targi pracy to szczególna forma kontaktowania osób pracy poszukującymi i pracodawcami. Trzecie targi pracy, które odbyły się w piątek w Zespole Szkół w Polkowicach cieszyły się dużym powodzeniem po obu stronach.