Dzisiaj jest wtorek, 16.09.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

SENIORADA

SENIORADA dzisiaj, 11:49 W najbliższą środę siódma już Seniorada rozpocznie Miesiąc Seniora. Jak co roku organizatorem tej plenerowej imprezy i wszystkich wydarzeń zaplanowanych na cały miesiąc jest Ośrodek Pomocy Społecznej.

SPORTOWCY W RATUSZU

SPORTOWCY W RATUSZU dzisiaj, 11:46 Rekordziści Polski z Gimnazjum Nr 1 wraz ze swoimi trenerami spotkali się w poniedziałek w Ratuszu z Burmistrzem Polkowic, Wiesławem Wabikiem.

UROCZYSTOŚCI O DONIOSŁYM CHARAKTERZE

UROCZYSTOŚCI O DONIOSŁYM CHARAKTERZE czwartek, 11.09.2014 13:21 Od początku roku odbywają się różnego rodzaju wydarzenia w ramach obchodów jubileuszu 40-lecia działalności Zakładów Górniczych Rudna. W środę w Centrum Kultury Muza miała miejsca uroczysta akademia, podczas której wręczono okolicznościowe nagrody oraz wyróżnienia.

ZATRZYMALI SPRAWCÓW I ODZYSKALI ŁUPY

ZATRZYMALI SPRAWCÓW I ODZYSKALI ŁUPY środa, 10.09.2014 13:01 Kryminalni polkowickiej komendy zatrzymali trzech młodych mężczyzn podejrzanych o włamanie do zaplecza jednego ze sklepów na terenie gminy. Ze środka skradziono elektronarzędzia oraz części samochodowe różnych marek.

DOŻYNKI NA RELAKSIE

DOŻYNKI NA RELAKSIE dzisiaj, 11:48 Przed dwoma tygodniami jako pierwsi swoje dożynki obchodzili działkowcy z „Miedzianki”. W sobotę świętowali ich koledzy z „Relaksu”. Powodów do radości mieli wiele, bo to ich ogród zwyciężył w konkursie organizowanym przez burmistrza Polkowic na Najpiękniejszy Ogród Działkowy w Gminie Polkowice.

PIKNIK NA CENTRUM

PIKNIK NA CENTRUM dzisiaj, 11:47 W sobotę na osiedlu Centrum odbył się kolejny piknik osiedlowy. Z licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów skorzystało bardzo wielu mieszkańców osiedla i nie tylko.

NOWA KADENCJA WŁADZ DWSPIT

NOWA KADENCJA WŁADZ DWSPIT czwartek, 11.09.2014 14:39 W nowy rok akademicki Dolnośląska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Techniki w Polkowicach wejdzie z nowymi – starymi władzami. Rozpoczęła się bowiem nowa kadencja.

SUKCES MŁODYCH SPRINTERÓW Z POLKOWIC

SUKCES MŁODYCH SPRINTERÓW Z POLKOWIC czwartek, 11.09.2014 12:22 Wielkim sukcesem podopiecznych trener Doroty Wojciech-Pierzchały zakończył się trójmecz lekkoatletyczny Euroregionu Polska-Czechy-Niemcy. W Zgorzelcu polkowicka sztafeta 4x100 metrów ustanowiła rekord Polski!

WARSZTATY DIETETYCZNE

WARSZTATY DIETETYCZNE środa, 10.09.2014 09:24 Żłobek "Krasnal" zaprasza na II edycję warsztatów dietetycznych, które odbędą się w ramach programu "1000 dni dla zdrowia" 15 września, o godzinie 17:00 w budynku Biblioteki w Polkowicach.