Dzisiaj jest sobota, 18.04.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

ŻAK-ART

ŻAK-ART przedwczoraj, 14:06 W poniedziałek w Zespole Szkół rozpoczęła się jubileuszowa, XV edycja Żak-Artu, czyli Tygodnia Twórczości Artystycznej. Różnorodne wydarzenia związane ze sztuką odbywają się do piątku.

SPRZĘT DLA POGOTOWIA

SPRZĘT DLA POGOTOWIA wtorek, 14.04.2015 10:16 Starostwo Powiatowe ufundowało profesjonalny sprzęt medyczny, który stanowić będzie wyposażenie karetek pogotowia. To ponadstandardowe wyposażenie służyć ma mieszkańcom powiatu i ułatwić pracę ratownikom medycznym.

SKOK Z TRZECIEGO PIĘTRA

SKOK Z TRZECIEGO PIĘTRA poniedziałek, 13.04.2015 15:50 Siedemnastolatek z Polkowic wyskoczył z okna Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach. Na szczęście skończyło się na niegroźnym urazie ręki.

POLKOWICZANKI ZAGRAJĄ O BRĄZ

POLKOWICZANKI ZAGRAJĄ O BRĄZ poniedziałek, 13.04.2015 14:53 Mistrzynie Polski z Krakowa pokonały po raz trzeci nasz zespół i zapewniły sobie awans do wielkiego finału Tauron Basket Ligi Kobiet. Nam pozostała walka o trzecie miejsce w zespołem Energi Toruń.

FESTIWAL ZIEMI

FESTIWAL ZIEMI przedwczoraj, 13:01 Rozpoczął się Polkowicki Festiwal Ziemi. W tym roku partnerem jest także Związek Gmin Zagłębia Miedziowego propagując ideę segregacji odpadów jako jedno z działań w trosce o naszą planetę. W rywalizacji konkursowej zmierzyły się zespoły uczniów i studentów w gościnnych murach DWSPiT.

DEKLARACJA WSPÓŁPRACY

DEKLARACJA WSPÓŁPRACY wtorek, 14.04.2015 14:54 Dwa miliony złotych z budżetu Gminy Polkowice na wsparcie zatrudnienia z Gminnego Banku Kadr, najlepsze z możliwych miejsca praktyki i odpowiadające potrzebom rynku pracy kierunki edukacji w polkowickim Zespole Szkół, to pomysł na kompleksową pomoc polkowiczanom w znalezieniu własnego miejsca na ryn

MARSZ PAMIĘCI

MARSZ PAMIĘCI wtorek, 14.04.2015 09:21 W rocznicę katastrofy smoleńskiej w kościele Świętej Barbary odprawiona została msza święta w intencji ojczyzny i tych, którzy zginęli. Potem oddano im hołd pod pomnikiem na placu Kościelnym.