Dzisiaj jest środa, 14.10.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

NAGRODY DLA NAUCZYCIELI

NAGRODY DLA NAUCZYCIELI wczoraj, 12:03 W sali konferencyjnej Urzędu Gminy władze samorządowe spotkały się z nauczycielami. Powodem był przypadający w środę Dzień Edukacji Narodowej.

PO RAZ TRZYNASTY NA PUDLE

PO RAZ TRZYNASTY NA PUDLE przedwczoraj, 15:05 Gimnazjum nr 1 w Polkowicach zajęło trzecie miejsce we Współzawodnictwie Sportowym na Dolnym Śląsku w ramach Dolnośląskiej Gimnazjady Młodzieży w roku szkolnym 2014/2015.

MOBILNY PUNKT MEDYCZNY

MOBILNY PUNKT MEDYCZNY przedwczoraj, 11:08 Program Chronię płuca – Nie palę wkracza do kolejnych wsi. W Pieszkowicach mieszkańcy mogli skorzystać na miejscu z badań wykonywanych w ramach tego programu.

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA przedwczoraj, 10:40 Przewodzący ligowej stawce Górnik Wałbrzych pokonał w Polkowicach miejscowy KGHM Zanam 3:1. Jedynego gola dla naszego zespołu zdobył niezawodny Krzysztof Drzazga.

KIEDY WIADUKT?

KIEDY WIADUKT? piątek, 09.10.2015 14:38 Pytanie, które zadają sobie kierowcy stojąc w godzinach szczytu w korkach na krzyżowaniu krajową trójką brzmi: kiedy wróci wiadukt? Jakie są szanse na no to, że w bliżej określonej przyszłości wiadukt zostanie odbudowany znajdziecie w naszym materiale.

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO CUPRUM

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO CUPRUM wczoraj, 10:12 W miniony weekend piłkarze halowi Cuprum Polkowice rozegrali kolejny mecz ligowy, ich rywalem był zespół Marex Chorzów. Mecz zakończył się zwycięstwem polkowiczan 4:1.

NOWA SIŁOWNIA W AQUAPARKU

NOWA SIŁOWNIA W AQUAPARKU przedwczoraj, 11:10 Nowa siłownia w Aquaparku otwarta. Na parterze budynku z widokiem na halę basenową stoją maszyny do ćwiczeń na każdą partię mięśni i oczekują na pierwszych chętnych.

WICEMISTRZ POKONANY

WICEMISTRZ POKONANY przedwczoraj, 10:41 Debiutujące pod wodzą nowego trenera, Vadima Czeczuro koszykarki MKS Polkowice sprawiły spora niespodziankę pokonując wicemistrzynie Polski z Bydgoszczy 67:62. Wygraną polkowiczanki zawdzięczają ambicji, olbrzymiej woli walki oraz lepszej skuteczności.

LEKCJA Z MISTRZEM

LEKCJA Z MISTRZEM piątek, 09.10.2015 13:52 W Gimnazjum nr 1 w Polkowicach odbyła się po raz kolejny lekcja z mistrzem. Tym razem w zajęciach wychowania fizycznego uczestniczyli siatkarze Cuprum Lubin.