Dzisiaj jest czwartek, 2.07.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

PODSUMOWANIE ROCZNEJ PRACY ZZPPM

PODSUMOWANIE ROCZNEJ PRACY ZZPPM dzisiaj, 13:37 Doroczne Zebranie Delegatów Związku Zawodowego Pracowników Przemysłu Miedziowego podsumowało ostatni rok pracy związku. Zebranie delegatów podjęło uchwałę o poparciu związku dla Ryszarda Zbrzyznego w wyborach do Sejmu RP.

ZAKOŃCZENIE ROKU W ZESPOLE SZKÓŁ

ZAKOŃCZENIE ROKU W ZESPOLE SZKÓŁ przedwczoraj, 13:19 Zakończenie roku obowiązuje we wszystkich szkołach bez względu na wiek, a wakacje rozpoczęli także licealiści, uczniowie techników i zasadniczych szkół zawodowych. Tak więc zakończenie roku szkolnego odbyło się także w Zespole Szkół.

PORADNIA PEDAGOGICZNA NAUCZYCIELOM I DYREKTOROM

 PORADNIA PEDAGOGICZNA NAUCZYCIELOM I DYREKTOROM poniedziałek, 29.06.2015 13:55 Konferencją podsumowującą zakończono dwuletnią realizację projektu pod nazwą „Nowa jakość systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie polkowickim”, który realizowany był przez Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego.

WARSZTATY FILMOWE

WARSZTATY FILMOWE piątek, 26.06.2015 10:42 W świetlicy wiejskiej w Suchej Górnej odbyła się pierwsza część warsztatów filmowych dla dzieci. Organizatorem warsztatów był Wiejski Ośrodek Kultury w Sobinie.

MAKOWA ODDANA

 MAKOWA ODDANA dzisiaj, 11:24 Wcześniej niż planowano oddano do użytku 400 m ulicy Makowej Polkowicach Dolnych. Nawierzchnia , asfaltowa , chodnik i ścieżka rowerowa a także energooszczędne oświetlenie ledowe – to zakres prac , które udało się zakończyć z miesięcznym wyprzedzeniem.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W GIMNAZJACH

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO W GIMNAZJACH przedwczoraj, 13:20 Wreszcie zrobiło się ciepło i pogoda zaczęła przypominać prawdziwie wakacyjną, proponujemy ostatnie wspomnienie roku szkolnego i uroczystości związane z jego zakończeniem w obu polkowickich gimnazjach.

DYREKTOR LISIECKA ODCHODZI NA EMERYTURĘ

DYREKTOR LISIECKA ODCHODZI NA EMERYTURĘ przedwczoraj, 11:53 Uroczystość zakończenia roku szkolnego w Szkole Podstawowej nr 2 miała podniosły i pełen wzruszenia charakter. Swoją wieloletnią pedagogiczną przygodę zawodową zakończyła bowiem Jadwiga Lisiecka - dyrektor szkoły.

NAUCZYCIELE JESZCZE LEPSI

 NAUCZYCIELE JESZCZE LEPSI poniedziałek, 29.06.2015 12:39 Powiatowy Ośrodek Poradnictwa Psychologiczno-Pedagogicznego i Doradztwa Metodycznego przez dwa lata realizował projekt zatytułowany "Nowa Jakość Systemu Doskonalenia Nauczycieli w Powiecie Polkowickim".