Dzisiaj jest niedziela, 1.03.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

PTBS REALIZUJE KOLEJNĄ INSWESTYCJĘ

PTBS REALIZUJE KOLEJNĄ INSWESTYCJĘ przedwczoraj, 15:05 Polkowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego przystąpiło do realizacji II etapu zespołu budynków wielorodzinnych obejmującego budowę budynków B!, B2, B3 o łącznej liczbie 52 mieszkań z miejscami postojowymi w poziomie piwnic.

KLUB KSIĄŻKI

KLUB KSIĄŻKI czwartek, 26.02.2015 10:18 W Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej odbywają się spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki. W ich trakcie czytelnicy wymieniają się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przeczytanych dzieł, a także rozmawiają na mnóstwo innych tematów.

ZIELONA KARTA

ZIELONA KARTA wtorek, 24.02.2015 13:21 Dziewięciotygodniowa ścieżka diagnozowania dla osób z podejrzeniem choroby nowotworowej czyli tak zwana zielona karta funkcjonuje od 1 stycznia. W Polkowicach wydano do tej pory 17 takich kart. Na pełna ocenę działania tego systemu za wcześnie ,ale pierwsze wnioski można już wysunąć.

WARSZTATY MUZYCZNE W SOBINIE

WARSZTATY MUZYCZNE W SOBINIE przedwczoraj, 11:48 W niedzielę 8 marca w świetlicy wiejskiej w Sobinie odbędą się bezpłatne warsztaty muzyczne zatytułowane "Zróbmy Sobie Band'a". Poprowadzą je młodzi muzycy z zespołu "The Cakes".

KOMUNIKACJA MIEJSKA POPULARNIEJSZA

 KOMUNIKACJA MIEJSKA POPULARNIEJSZA czwartek, 26.02.2015 10:21 Komunikację miejską lubimy bardziej od kiedy jest bezpłatna. Dane liczbowe przewoźnika czyli PGMiKM pokazują ,że znacząco wzrosła liczba osób korzystających z autobusów. Wzrosła tak bardzo ,że planowany jest zakup nowych, większych autobusów.

BYLE DO WIOSNY

BYLE DO WIOSNY wtorek, 24.02.2015 13:17 Tegoroczna zima bardziej przypomina jesień,ale nawet taka łagodna naszym zdaniem powinna się już skończyć. Czas zacząć przygotowania do wiosny. Aby ją przywołać warto pomyśleć o ruch na świeżym powietrzu. Czas też podsumować sezon na obiektach zimowych.

TANECZNE FLAMENCO

TANECZNE FLAMENCO poniedziałek, 23.02.2015 12:07 W świetlicy Wiejskiej w Nowej Wsi Lubińskiej odbyło się uroczyste posumowanie projektu "Dolnośląskie Stokrotki", realizowanego przez Wiejski Ośrodek Kultury. W jego ramach przez pół roku odbywały się zajęcia tańca flamenco.