Dzisiaj jest poniedziałek, 31.08.2015

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

KONFERENCJA- PRZECIWKO RAKOWI PŁUC

KONFERENCJA-  PRZECIWKO RAKOWI PŁUC piątek, 28.08.2015 12:17 Konferencją w Starostwie Polkowickim zainaugurowano kolejny projekt,który realizuje Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych z funduszy norweskich.Badania, akcje profilaktyczne, wszystko dla zdrowszych płuc mieszkańców powiatu.

ZAKOŃCZENIE LATA WOK

ZAKOŃCZENIE LATA WOK piątek, 28.08.2015 12:07 Koniec wakacji Wiejski Ośrodek kultury zaplanował w Kaźmierzowej i w Sobinie. W ten weekend warto się więc wybrać na wieś.

WROGIE PRZEJĘCIE ?

 WROGIE PRZEJĘCIE ? poniedziałek, 24.08.2015 13:59 "Złota akcja" Skarbu Państwa jako panaceum na możliwość wrogiego przejęcia – powrót do ustawy uchylonej przez Platformę Obywatelską postuluje Ryszard Zbrzyzny.

POZNAJMY SIĘ NA NOWO W SOBINIE

POZNAJMY SIĘ NA NOWO W SOBINIE dzisiaj, 14:21 W niedzielę odbyła się impreza plenerowa dla mieszkańców Sobina pod hasłem "Poznajmy się na nowo w Sobinie", bo akurat w tej wiosce ludność napływowa stanowi znaczący odsetek ogółu mieszkańców.

NOWE ZA STARE

 NOWE ZA STARE piątek, 28.08.2015 11:53 W niektórych miejscach w Polkowicach prowadzona jest wycinka drzew. Znikają przede wszystkim topole stare i kruche ze względów bezpieczeństwa, ale i tak trochę ich żal mimo ich właściwości uczulających. Żal jednak krótki, bo na ich miejsce prowadzone są nowe nasadzenia gatunków szlachetnych.

PRZECIWKO RAKOWI PŁUC

PRZECIWKO RAKOWI PŁUC poniedziałek, 24.08.2015 14:11 Przeciwko rakowi płuc- W imieniu Starostwa Polkowickiego Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych realizuje projekt, który ma związek z zapobieganiem i wczesnym wykrywaniem raka płuc. Beneficjenci projektu skorzystać mogą z badań , które pozwolą wykryć zagrożenie tą chorobą.

DOŻYNKI W MIEDZIANCE

DOŻYNKI  W MIEDZIANCE poniedziałek, 24.08.2015 12:03 Już po żniwach tak więc czas na dożynki. Sezon święta plonów w naszej gminie rozpoczęły Rodzinne Ogrody Działkowe Miedzianka.