Dzisiaj jest piątek, 28.11.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

W SOBOTĘ OTWARCIE LODOWISKA

W SOBOTĘ OTWARCIE LODOWISKA przedwczoraj, 11:23 Już jutro (sobota) rusza lodowisko! Burmistrz Polkowic zaprasza wszystkie dzieci i dorosłych – w dniu otwarcia z zabaw będzie można korzystać za darmo

CZY POLSKA JEST POLSKA MIEDŹ (AKTUALIZACJA)

CZY POLSKA JEST POLSKA MIEDŹ (AKTUALIZACJA) przedwczoraj, 15:59 „Polska Miedź” czy już nie? Pierwszego grudnia miedziowa spółka zaprezentuje nową nawę i logo. Zostanie tylko KGHM, bo to ma rozwijać skrzydła marki. Ten pomysł wywołał sprzeciw przedstawicieli załogi w radzie nadzorczej, którzy podpisali wspólny list do prezesa „Polskiej Miedzi”.

ARKADIUSZ MICHALSKI SZÓSTYM SZTANGISTĄ ŚWIATA

ARKADIUSZ MICHALSKI SZÓSTYM SZTANGISTĄ ŚWIATA czwartek, 20.11.2014 14:34 W Ałmacie zakończyły się Mistrzostwa Świata w podnoszeniu ciężarów. Reprezentant KPC Górnik Polkowice na tej imprezie, Arkadiusz Michalski zajął w kategorii wagowej do 105kg szóste miejsce, najlepsze ze wszystkich reprezentantów Polski.

WRĘCZENIE SZPAD I ODZNACZEŃ RESORTOWYCH

WRĘCZENIE SZPAD I ODZNACZEŃ RESORTOWYCH wczoraj, 13:30 Akademia górnicza z okazji zbliżającej się Barbórki zakończyła jubileuszowy rok w Rudnej. Odznaczenia, wyróżnienia,górnicze szpady, to elementy ceremoniału, który towarzyszy od lat górniczemu świętu.

NOWY BLOK PTBS ODDANY DO UŻYTKU

NOWY BLOK PTBS ODDANY DO UŻYTKU czwartek, 20.11.2014 14:38 Polkowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego oficjalnie zakończyło budowę pierwszego z trzech bloków w centrum miasta. Do 2016 roku w tym miejscu staną dwa kolejne budynki.