Dzisiaj jest sobota, 1.11.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

POWIAT INNOWACYJNY

 POWIAT INNOWACYJNY wczoraj, 15:03 Powiat Polkowicki po raz kolejny nagrodzony i wyróżniony. Tym razem różne inicjatywy Powiatu Polkowickiego dostrzeżono na poziomie ministerialnym, a to oznacza że od najmłodszego powiatu w Polsce mogą się uczyć inni, bo od teraz to powiat z tytułem Innowacyjny.

BŁĘKITNE MOTYLE

BŁĘKITNE MOTYLE wczoraj, 15:00 Na szóstej już Gali Błękitnych Motyli uhonorowano tych, którym się chce chcieć. Aktywni mimo wieku w gronie sobie podobnych w uroczysty sposób zakończyli kolejny już miesiąc seniora, jaki co roku organizuje Ośrodek Pomocy Społecznej w Polkowicach.

STAŻE ZAGRANICZNE

STAŻE ZAGRANICZNE przedwczoraj, 11:27 Uczniowie Zespołu Szkół przebywali na zagranicznych stażach w Wielkiej Brytanii. Podsumowanie projektu zakończyło staże.

KOMUNIKACJA MIEJSKA 1 LISTOPADA

KOMUNIKACJA MIEJSKA  1 LISTOPADA wczoraj, 11:00 Aż 10 dodatkowych kursów autobusów uruchomionych zostanie jutro, 1 listopada, aby ułatwić mieszkańcom komunikację do polkowickich nekropolii. Przypominamy ,że można też skorzystać z systemu „Grobonet” aby znaleźć miejsce pochówku osoby bliskiej.

MISTRZ POLSKI - ARKADIUSZ MICHALSKI

MISTRZ POLSKI - ARKADIUSZ MICHALSKI wczoraj, 09:50 Na pomoście w Łukowie polkowicki sztangista pokonał wszystkich faworytów i z dużą przewagą zapewnił sobie tytuł Mistrza Polski potwierdzając, że jego forma przed mistrzostwami świata jest bardzo wysoka.

15 LAT GIMNAZJUM NR 1

 15 LAT GIMNAZJUM NR 1 wczoraj, 15:02 W środę w małej sali sportowej przy Gimnazjum Nr 1 odbyły się uroczystości rocznicowe piętnastolecia istnienia szkoły. Były doskonałą okazją do przypomnienia sobie wydarzeń, które tworzyły historie szkoły.