Dzisiaj jest środa, 3.09.2014

Rejestracja | Logowanie

E-mail

HasłoNie pamiętam hasła

Zaloguj się poprzez konto
na FacebookuJeśli posiadasz konto na Facebooku możesz logować się u nas klikając w powyższy przycisk

Wiadomości

RAJD ROWEROWY ZG RUDNA

RAJD ROWEROWY ZG RUDNA wczoraj, 11:40 Pierwszy rajd rowerowy Szlakiem szybów ZG Rudna rozpoczął festyn , który w sobotę odbywał się przy szybie głównym zakładów górniczych Rudna.

JUŻ PO PIERWSZYM DZWONKU

JUŻ PO PIERWSZYM DZWONKU przedwczoraj, 12:50 Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego już za nami.We wszystkich placówkach edukacyjnych zakończył się czas wakacyjnej przerwy. Najmłodszych rodzice zaprowadzili do żłobka i przedszkoli. Starsi poszli do szkół.

PIŁKA NOŻNA

PIŁKA NOŻNA przedwczoraj, 12:47 Po czterech kolejkach rozgrywek IV ligi dolnośląskiej piłkarze KS Polkowice mają na koncie komplet zwycięstw. W sobotę w Bolesławcu polkowiczanie mieli bardzo trudną przeprawę z miejscową ekipą BKS Bobrzanie, ale ostatecznie pokonali rywali 1:0.

NA SZCZĘŚCIE TO ĆWICZENIA

  NA SZCZĘŚCIE TO ĆWICZENIA piątek, 29.08.2014 11:38 Ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia po to żeby byli doskonali. Ta dewiza przyświeca polkowickim służbom ratowniczym, a jej skutkiem kolejne symulowane zdarzenie drogowe- tym razem w sąsiedztwie Rudnej Głównej.

PRZEDSZKOLANA GOTOWOŚĆ

PRZEDSZKOLANA GOTOWOŚĆ czwartek, 28.08.2014 11:09 Nowy rok szkolny tuż tuż. Przygotowania w szkołach, przygotowania także w domu każdego ucznia. W tym roku pierwszy rocznik uczniów korzystać będzie z darmowych podręczników. Ośrodek pomocy społecznej przygotowany jest także do wypłaty zasiłków , które wspomogą przygotowanie wyprawki szkolnej.

DOŻYNKI NA MIEDZIANCE

DOŻYNKI NA MIEDZIANCE przedwczoraj, 19:34 Tradycyjne święto plonów na Rodzinnych Ogrodach Działkowych „Miedzianka” upłynęły pod znakiem rozmów na temat prawdopodobnych nakazów wyburzania altan. Burmistrz Wiesław Wabik zapewnił działkowców, że nie zostawi ich samych sobie.

NA ZAKOŃCZENIE WAKACJI

NA ZAKOŃCZENIE WAKACJI przedwczoraj, 12:49 Na zakończenie wakacji kolejne osiedle zorganizowała piknik. Na obiektach sportowych Gimnazjum nr 2 rodzinnie spędzili sobotnie popołudnie mieszkańcy osiedla Dąbrowskiego.

STYPENDIA DLA NAJLEPSZYCH

 STYPENDIA DLA NAJLEPSZYCH piątek, 29.08.2014 11:37 Kwiat polkowickiej młodzieży odwiedził w czwartek Ratusz. Powodem ku temu było odebranie stypendiów za wysokie wyniki w nauce. Stypendia wręczali Wiesław Wabik, burmistrz Polkowic, Emilian Stańczyszyn, przewodniczący Rady Miejskiej oraz Stanisława Bocian, wiceburmistrz Polkowic.